Marka Gucci produkuje wysokiej jakości nie tylko ubrania, ale także okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Szeroka oferta różnych wzorów pozwala dopasować je do każdej sytuacji. Okulary Gucci nadają się dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią wysoką jakość. Dlaczego warto zainwestować w tę markę?

Gucci okulary – ponadczasowe oprawki na co dzień i od święta

Okulary marki Gucci to prestiżowe produkty, które docenią miłośnicy luksusu. Okulary wykonane są z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Nie ma przypadkowych modeli, które ciężko jest dopasować do kształtu twarzy. Oprawki doskonale przylegają, a przy tym nie pozostawiają śladów, co szczególnie doceniają panie latem w makijażu. Wszystkie okulary sygnowane są logiem firmy, dzięki czemu nie ma wątpliwości, że są to oryginalne produkty. Uniwersalne modele oraz te, które wyznaczają trendy w modzie, można dopasować do każdej stylizacji. Gucci okulary pięknie wyglądają w zestawieniu ze sportowym, jak i eleganckim ubiorem.

Podczas wyboru oprawek należy zwrócić szczególną uwagę na kształt twarzy

Okulary Gucci – jakość i ponadczasowy design

W kolekcji Gucci znajdują się okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne. W przypadku modeli przeciwsłonecznych można liczyć na okulary, które doskonale chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zastosowano w nich wysokiej jakości filtry UV, które zabezpieczają oczy, a przy tym nie utrudniają funkcjonowania w słoneczną pogodę. W przypadku okularów korekcyjnych można zdecydować się na okulary z przyciemnianymi szkłami lub z nakładkami przeciwsłonecznymi na szkła korekcyjne. Zarówno jedna, jak i druga opcja ma swoje zalety. Można kupić typowo damskie oprawki, męskie oraz modele unisex, które świetnie podkreślają rysy twarzy pań i panów. Najważniejszą zaletą okularów Gucci jest ich wysoka jakość, odporność na różnego rodzaju uszkodzenia oraz ponadczasowe wzornictwo, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

Jak dobrać okulary do kształtu twarzy?

Podczas wyboru oprawek należy zwrócić szczególną uwagę na kształt twarzy. Osoby o owalnych rysach mają najmniejszy problem, gdyż im pasuje praktycznie wszystko. Do trójkątnej twarzy doskonale pasują okulary okrągłe lub o zaokrąglonych kształtach. Osoby z kwadratową twarzą powinny unikać kanciastych oprawek, a najlepiej sprawdzą się owalne kształty lub kocie oczy. Przy podłużnej twarzy należy unikać małych oprawek oraz całkowicie okrągłych okularów, które jeszcze bardziej wydłużą rysy. Podczas zakupu należy przymierzyć kilka par i wybrać te, które wyglądają najlepiej. Ważne jest także to, aby czuć się dobrze w okularach, a także, aby idealnie dopasowały się do twarzy.