Jeśli jesteś odważnym mężczyzną, który nie boi się odrobiny ekstrawagancji i lubi muśnięcie luksusu połączone z funkcjonalnością i nietuzinkową estetyką – okulary Prada są dla Ciebie! Dom mody Prada to od wielu już lat lider na rynku światowym nie tylko w obszarze odzieży i akcesoriów, ale też w przemyśle optycznym. Z usług salonów optycznych Prada co roku korzysta rzesza zadowolonych klientów.

Okulary męskie

Jeśli jesteś odważnym mężczyzną, który nie boi się odrobiny ekstrawagancji i lubi muśnięcie luksusu połączone z funkcjonalnością i nietuzinkową estetyką – okulary Prada są dla Ciebie

W ofercie tego producenta znajdziemy niemal każdy rodzaj okularów dla kobiet i mężczyzn. Linia okularów męskich jest nieco mniej stonowana, choć i tu nie brakuje fikuśnych kształtów czy ekstrawaganckich kolorów. Wśród okularów męskich marki Prada możemy wymienić:

  • okulary korekcyjne
  • okulary pilotki
  • okulary przeciwsłoneczne.

Bez względu na model każda para okularów marki Prada to synonim najwyższych standardów wykonania, nietuzinkowy design oraz bardzo długa żywotność, które gwarantują długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Okulary korekcyjne pozwalają na perfekcyjne widzenie nawet osobom, które mają dużą wadę wzroku.

Okulary Prada męskie Eyewear24 przeciwsłoneczne zaś wyposażone są w specjalne filtry chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym oraz podnoszą komfort przebywania na słońcu (zarówno podczas pobytu na rajskiej plaży, jak i w służbowym samochodzie).

Warto tutaj wspomnieć również o okularach specjalnie zaprojektowanych dla miłośników sportów (biegania, wspinaczek czy jazdy na rowerze). Dzięki specjalnym wzmocnieniom są one nie tylko dużo bardziej funkcjonalne i lekkie, ale również charakteryzują się doskonałą udarnością i wytrzymałością na wypadek, gdyby upadły na kamień czy drogę.

Komplementarna oferta


Okulary Prada męskie to jedne z najlepiej sprzedających się okularów również dzięki tzw. usługom komplementarnym. Odwiedzając jeden z salonów optycznych otrzymujesz wsparcie profesjonalnych stylistów, którzy pomogą Ci dopasować okulary do kształtu i rysów twarzy oraz Twojej codziennej stylizacji. Jeśli jesteś miłośnikiem ekstrawagancji świetnym rozwiązaniem będą fikuśne oprawki w jaskrawych kolorach. Jeśli zaś cenisz sobie prostotę, minimalizm i klasykę wówczas stylista na pewno zaproponuje Ci klasyczne, proste modele z wąskimi oprawkami w stonowanych barwach.

Dobór odpowiednich szkieł czy oprawek warto pozostawić specjalistom, którzy mają odpowiednie kompetencje oraz długoletnie doświadczenie. Odpowiednio dobrane okulary nie tylko dodadzą wdzięku, ale również pozwolą poczuć się lepiej, bardziej pewnym siebie, co w świecie mężczyzn biznesu jest szczególnie istotne.